Державна атестація на Відділенні дошкільної освіти

З 14 до 24 червня 2021 року тривала державна атестація у формі комплексного кваліфікаційного іспиту випускників денної форми навчання Відокремленого структурного підрозділу «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національний університет імені Василя Стефаника» спеціальності 012 – «Дошкільна освіта» освітньо-кваліфікаційного рівня – молодший спеціаліст.

Екзаменаційна  комісія працювала  в такому складі:

– Балкова О.В., головний спеціаліст з питань дошкільної освіти Департаменту освіти і науки Івано-Франківської міської ради – голова ДЕК;

– Недільський С. А., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики дошкільної освіти ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» – член ДЕК;

– Селепій О. Д., викладач-методист вищої категорії, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дошкільна освіта») – член ДЕК.

– Данів Т.Ю., викладач Івано-Франківського коледжу ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника  – секретар ДЕК.

До державної атестації на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст були допущені 86 студентів груп ДО-41 (21), ДО-42 (22), ДО-43 (21),  ДО-44 (22), які повністю виконали навчальний план.

Комплексний кваліфікаційний іспит  проведений в дистанційному режимі у формі обов’язкових письмової та усної компонент.

Комплексний характер завдань кожного тесту та білету зумовив диференційований підхід до оцінювання випускників із дошкільної педагогіки, дитячої психології та питань окремих фахових методик.

Усім здобувачам освіти присвоєно кваліфікації: «вихователь дітей в дошкільних закладах, вихователь логопедичних груп / вчитель англійської мови в дошкільних закладах» та рекомендовано продовжити навчання за скороченим терміном на Педагогічному факультеті для здобуття освітнього рівня бакалавра.

Як наслідок, у процесі комплексного кваліфікаційного іспиту випускники виявили успішність 100%  при якості знань 92 %.

За цим успіхом стоїть кожен викладач, який причетний до реалізації освітньо-професійної програми 012 «Дошкільна освіта».

Отож, у добру путь, дорогі наші випускники !!!