ДЕРЖАВНА АТЕСТАЦІЯ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 113 «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА»

Освіта – скарб; праця – ключ до нього.

П. Буаст

Ось і все…  Промайнули чотири роки навчання в коледжі…

Упродовж двох останніх тижнів (14.06.2021-24.06.2021) студенти четвертого курсу спеціальності «Прикладна математика» наполегливо готувались та складали державні іспити в коледжі. Екзаменаційна комісія в складі Драган О.Б., Гоя Т.П. та Василіва М.М. відмітили високі знання студентів як з математичних дисциплін, так і з програмування, формування у них критичного, логічного і творчого мислення, що сприяє становленню професійних компетентностей прикладних математиків, необхідних для успішного працевлаштування чи подальшого навчання.

Останній крок… Останні іспити… Останнє випробування… Останні дні в коледжі… Студенти  спеціальності «Прикладна математика» піднялися ще на декілька сходинок вище на шляху до своєї омріяної професії, успішно завершивши складання державних іспитів, узагальнивши набутті  знання за чотири роки. На заваді не стали навіть карантинні умови, які внесли певні корективи. Нові можливості, нові правила та зовсім новий формат. Але ми всі справились. І четвертокурсники стали випускниками.

Бажаємо нашим студентам жаги до навчання, завзятості та старанності!

У щасливу путь, наші дорогі Випускники!!!