Захист курсових проєктів студентів спеціальності “Початкова освіта”, спеціалізація “Інформатика”

07.06.2021 р. на спеціальності «Початкова освіта» (спеціалізація «Інформатика», група ПОІк-4) відбувся захист курсових проєктів.
Студенти мали можливість презентувати свої наукові роботи та проведені ними дослідження. Керівник курсових робіт оцінював змістовний систематизований виклад досліджуваного матеріалу, а також коректність оформлення кожного курсового проєкту. Працюючи над курсовими проєктами, студенти мали можливість детальніше розглянути застосування різних методів, прийомів та навчання інформатики у початкових класах. Презентуючи курсові роботи, студенти мали нагоду ознайомитись з дослідженнями своїх колег та порівняти їх з власними напрацюваннями. За дотриманням студентами відповідних вимог при написанні проєктів та коректування змісту курсових робіт відповідав науковий керівник.