Захист практики з додаткової спеціалізації “Інформатика”

07.06.2021р у групи ПОІк-4 відбувся захист практики зі спеціалізації “Інформатика”. Студенти мали змогу показати свої напрацювання за час проходження практики та поділитися своїми враженнями. Впродовж проходження практики, студенти мали можливість ознайомитись з матеріально-технічною базою шкіл, використовувати різні методики навчання,  дослідити особливості роботи з учнями на уроках інформатики. Звісно, виникали й труднощі, але завдяки керівнику практики легко долали їх. Дякуємо керівництву коледжу за можливість реалізувати себе, використати набуті знання та навчитись правильно передати їх учням. Також дякуємо Марті Ярославівні Чупровській за присутність на захисті практики, за те, що дала настанови та підтримала нас!