Оголошення!

До уваги педагогічних працівників Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника! ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
« 20 » травня 2021 року о 15.00 відбудеться засідання Педагогічної ради!
ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про оновлення складу Педагогічної ради.
2. Про затвердження положення «Про організацію освітнього процесу Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Доповідач: Чупровська М.Я.).
3. Про організацію внутрішньої системи забезпечення якості освіти в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (Доповідач: Никорак Я.Я.).
4. Про підсумки обласного конкурсу творчих робіт студентів закладів фахової передвищої освіти присвяченому 150-ю з Дня народження Василя Стефаника (Доповідач: Полякова Т.В.).
5. Про підготовку до ДА у 2021 році (Доповідачі: Полякова Т.В., Сидорук О.М., Наконечна І.М.).
6. Про стан профорієнтаційної роботи та виконання плану заходів (Доповідач: Москаленко Ю.М.).
7. Про погодження та рекомендації до друку навчально-методичної літератури (Доповідач: Ликтей Л.М.).