Настановча нарада щодо виробничої практики на спеціальності “Туризм”

Відкривається сезон практики на спеціальності «Туризм» в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Студенти третього курсу в рамках виконання навчального плану будуть проходити виробничу практику  з 17 травня по 27 червня 2021 року. Практика студентів є невід’ємною складовою підготовки майбутніх спеціалістів і проводиться на відповідних базах практики туристичного спрямування. Це туроператорські і турагентські компанії, готельні і ресторанні заклади міста Івано-Франківськ, Закарпатської і Івано-Франківської областей. Під час практики поглиблюються і закріплюються теоретичні знання з усіх дисциплін. Формуються професійні навички і компетенції, які слугують основою майбутньої професійної майстерності у сфері туризм.

14 травня 2021 року відбулася настановча нарада за участю заступника директора коледжу Марти Ярославівни Чупровської. Керівник практики Елла Михайлівна Вольвин провела інструктаж з охорони праці на робочому місці відповідно до законодавства України. Студенти були ознайомлені з правами і обов’язками при проходженні практики, велику увагу приділено інформуванню студентів щодо проблеми захворювання на COVID-19. В заключному слові керівники практики побажали студентам реалізації їх професійних амбіцій, максимального набуття і закріплення професійних навиків і компетенцій. Туристична сфера зараз поступово оговтується від наслідків епідемії коронавірусу в Україні і світі. Майбутнє – за молодим поколінням!