«Я створив собі свій світ…»

Департаментом освіти, науки та молодіжної політики облдержадміністрації спільно з Івано-Франківським фаховим коледжем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника проводився Обласний конкурс творчих робіт «Я створив собі свій світ…»  відповідно до Регіональної цільової програми «Відзначення в області 150-річчя від дня народження Василя Стефаника у 2021 році», затвердженої рішенням обласної ради від 22.06.2018 №880-22/2018.

Конкурс у п’яти номінаціях: Конкурс відеоробіт «Золотою стрілою прорізую світляні висоти…», Конкурс читців «Буду слово своє ламати … на сонячні промінчики», Конкурс читців «Буду слово своє ламати … на сонячні промінчики» (драматургія), Конкурс творчих робіт «В серці моїм світ шовком тканий…», Конкурс творчих робіт «В серці моїм світ шовком тканий…» проводився з 01 по 14 травня 2021 року. Творчі роботи із заявками були надіслані на електронну пошту Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (college_if@ukr.net). Надійшло 83 творчі роботи студентів із 9 закладів фахової передвищої освіти області, серед яких: Калуський політехнічний коледж, Снятинський коледж Подільського ДАТУ, Івано-Франківський фаховий коледж ПНУ ім.В.Стефаника, ВСП «Коломийський політехнічний фаховий коледж Національного університету «Львівська політехніка», Тлумацький коледж ЛНАУ, Івано-Франківський фаховий коледж технологій та бізнесу, ВСП «Коломийський економіко-правовий фаховий коледж КНТЕУ, Івано-Франківський коледж Львівського національного аграрного університету, Прикарпатськимй фаховий коледж лісового господарства та туризму.

Урочисте завершення конкурсу та нагородження відбулося 18 травня 2021 року в актовій залі Навчально-наукового інституту мистецтв Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (вул. Сахарова, 34-а) під час ювілейного театралізованого дійства «У неводах сердечних бажань…», акторами якого стали студенти та викладачі коледжу.

Оргкомітет висловлює щиру вдячність керівникам закладів фахової передвищої освіти області за якісну підготовку учасників Обласного конкурсу творчих робіт «Я створив собі свій світ…», приуроченого 150-річчю від дня народження Василя Стефаника, серед студентів закладів фахової передвищої освіти.