Українські заклади освіти нещодавно доєдналися до святкування всесвітнього тижня грошей

Ось і закінчилась захоплююча подорож у Країну Фінансової Грамотності.
22-26 березня в рамках святкування Global Money Week Національний банк України та @nbu_money_museum організував для студентів цікаві онлайн-заходи.
Студенти Івано-Франківського фахового коледжу мали можливість перевірити свою фінансову обізнаність на Kahoot!-вечірках впродовж тижня. Вікторини на сторінці Музей грошей Національного банку України @nbu_money_museum у Instagram були змістовними та цікавими.
Заходи Національного банку під час Всесвітнього тижня грошей об’єднали студентів з усієї України. Ми аналізувати особистий бюджет, деталізувати власні доходи та витрати.
Тижневий марафон був цікавим і насиченим, але результат того вартий – ми вчилися працювати злагоджено єдиною командою!
Незважаючи на карантин, наше навчання в Івано-Франківському фаховому коледжі Прикарпатського національного університету насичене подіями та цікаве!
Дякуємо за яскраву програму навчально-пізнавальних та інтерактивних заходів цикловій комісії загальної підготовки коледжу!
Студенти групи ПО-32 спеціальності «Початкова освіта»!

ДО НАСТУПНИХ ЗУСТРІЧЕЙ Global Money Week

#GMWUkraine2021