Брейн-ринг «Права людини»

У рамках відзначення Міжнародного дня прав людини студенти юридичного відділення нашого коледжу взяли участь у IV Брейн-рингу «Права людини» для учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Прикарпаття, що був організований Навчально-науковим юридичним інститутом спільно з Головним територіальним управлінням юстиції в Івано-Франківській області. В такому інтелектуальному змаганні виявили бажання взяти участь 26 команд. Серед них і команда юридичного відділення нашого коледжу «Боги Юриспруденції», яку сформували студенти 2-го курсу спеціальності «Право» під керівництвом викладача Ірини Малиновської.

Учасники давали відповідь на 30 запитань, що були сформульовані на основі Загальної декларації прав людини, Конституції України і Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод.

У ході наполегливої боротьби наша команда зайняла почесне ІІІ місце.

Переможців було нагороджено цінними подарунками та грамотами, керівникам вручено подяки за фахову підготовку команд. А кожен учасник отримав солодку відзнаку!

Вітаємо наших!!!