Заняття  у довкіллі

Студенти І курсу спеціальності  «Дизайн» з викладачем Гамбург Марією Василівною  в рамках дисципліни «Природничі науки» провели заняття у геологічному музеї Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.  Такий вид заняття не залишив жодного студента байдужим до пізнання таємниць  природи,  пробудив творчий інтерес і надихнув до створення навчальних проектів з хімії.

Так висловила свої враження Мартинів Юлія, студентка групи Дз-11:

«В школі хімія не була моїм улюбленим предметом: я вважала що це не цікаво. Але після відвідування геологічного музею моя думка змінилась. Я в захопленні  від побаченого і почутого. Тепер я розумію як хімія тісно пов’язана з дизайном. Спочатку я не вірила своїм очам, як природа могла створити таку красу, такі  кольори, такі чудові візерунки? Особливо мені сподобався мармур, різні прикраси виготовлені із каменю та кристали.

Я не могла відірвати погляду від кальцитів, довго роздивлялась кожну його деталь, колір, форму.  Ось погляньте самі на цю красу»