Спартакіада коледжу з баскетболу серед дівчат

12 листопада, відбулась спартакіада з баскетболу серед студенток коледжу. Традиційно спортивною ареною заходу став спорткомплекс «Олімп», який окрім учасників гри зібрав в цей день немало захоплених глядачів. Незважаючи на те, що для участі в спартакіаді коледжу, заявилось лише чотири команди, яскравої боротьби та гарячих емоцій викликаних безкомпромісним протистоянням на спортивному майданчику не бракувало. Результатом змагань, перш за все стало велике задоволення та позитив отриманий учасницями та глядачами, від однієї з найпопулярніших спортивних ігор у світі.

Але будь яка спортивна боротьба передбачає визначення кращих у ній. Так, третє місце посіла команда ПО-15. На другу сходинку п’єдесталу пошани піднялась ДО-24, які минулого року були переможцями і поступились лише двома очками лідерам цьогорічних змагань –
ПО-12.

Вітаємо переможців та призерів!!!