«To Be Inspired»

26 листопада 2019 року у фортечній галереї «Бастіон»  відкривається виставка живописних робіт «To Be Inspired» «Бути натхненними» студентів ІІІ курсу спеціальності «Дизайн» Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (викладач Ірина Василівна Чмелик). На виставці представлено різні за жанрами та стилістичними проявами живописні роботи творчої молоді.

Така виставка (уже не перший захід за межами коледжу) свідчить про постійний інтерес та пошуки себе у творчості. Представлені полотна втілюють власні уподобання талановитої молоді, їхнє бажання проявити свій хист та майстерність у таких техніках як акриловий та олійний живопис. На виставці представлені як копії картин відомих митців, так і власні авторські роботи.