Тесла і другий курс

«Немає нічого, що більшою мірою могло б привернути увагу людини і заслужило б бути предметом вивчення, ніж природа. Зрозуміти її величний механізм, відкрити її творчі сили і пізнати закони, що керують нею – найбільша мета людського розуму.» З цими словами, що належать найвидатнішому у світі фізику та винахіднику електрики, магнетизму та електротехніки Ніколі Теслі, неодмінно погоджуються студенти другого курсу Івано-Франківського коледжу спеціальності «Початкова освіта», які 26 листопада відвідали Наукове містечко «НОВА ЕНЕРГІЯ» разом із викладачем фізики й астрономії Бойчук Володимирою Михайлівною. Під час захоплюючої екскурсії студентам вдалось не тільки побачити наукові винаходити, а й практично використати експонати у навчальних цілях: друк власноруч спроектованої моделі на 3D-принтері, добування й перетворення енергії шляхом змагань на велогенераторі, дослідження різних її видів за допомогою ігор, які зумовлюють набагато легше розуміння законів фізики та властивості тіл енергії. Не менш цікавою частиною екскурсії був унікальний перфоменс – «Tesla Energy Show» (Шоу великих напруг). Студентам продемонстрували загадкові та містичні винаходи Ніколи Тесли, які перевернули світ – трансформатор Тесла, плазмову кулю, електронну машину, генератор Ван де Графа, сходи Якова. З усіма екземплярами відвідувачі охоче взаємодіяли, відкриваючи для себе нові межі знань, підсумовуючи, що немає нічого загадковішого й величнішого, ніж пізнання нового. Тому варто розширювати свій кругозір, поринаючи у загадковий світ науки.