Поїздка в місто Київ

Поїздку в місто Київ 23-24 листопада 2019 року студенти Івано-Франківського коледжу груп ПР22 та Т21 приурочили Дню свободи та гідності. Студенти разом з своїми кураторами Калиною Л.І. та Пятківським Р.О. відвідали історично важливі місця столиці: Майдан Незалежності, музей «Становлення української нації», пам’ятник жертвам голодомору 1932-33 років, Золоті Ворота. Крім історичних місць, молодь коледжу відвідала релігійні пам’ятки – Михайлівський золотоверхий, який є одним з головних будівель революції гідності, Софію Київську, Андріївську церкву. Історико-культурну довідку до цих об‘єктів підготували студенти групи Т21.
Молодь долучились і до сучасної культури столиці, відвідавши «Пінчук Арт Студію». Виставковий матеріал фото Бориса Михайлова справив приємне враження на них.
Загалом екскурсія була побудована на позитивних емоціях, цікавості до спадщини столиці, її ролі на шляху свободи та гідності нашої нації.