Першість коледжу з міні-футболу серед дівчат

26 листопада в спортивному комплексі «Олімп» відбулися студентські змагання з міні-футболу серед дівчат І курсу. У заході взяло участь 8 команд спеціальностей «Початкова» та «Дошкільна освіта». Вперше студентки мали змогу продемонструвати свою майстерність володіння футзальним м’ячем та поборотися за вищу сходинку п’єдесталу пошани в першості коледжу. Кожна гра вирізнялась яскравими емоціями, динамічним  перебігом подій та жагою до перемоги.

У півфінал вийшли команди: ПО-13, ПО-14, ПО-11 та ДО-11. У результаті всіх ігрових сутичок перемогу отримала команда ПО-13, друге місце зайняла група ПО-14 та трійку найкращих замкнула – ПО-11.

Також було визначено й нагороджено кращого гравця змагань, ним стала учасниця групи ПО-23 – Юлія Андрусяк. Студентка вирізнилася хорошими фізичними даними, достатньо високими навиками гри в міні-футбол та рішучими діями на полі.

Вітаємо переможців та призерів!