Упродовж декадника циклової комісії професійної та практичної підготовки спеціальності «Початкова освіта» та в рамках регіонального тренінгу з інклюзивного навчання «Практики інклюзії: досвід українсько- американської співпраці») викладачі нашого коледжу провели майстерки  «Застосування методів арт-терапії та арт-педагогіки в контексті психолого-
педагогічного супроводу інклюзивного навчання». Зокрема координаторами майстер-класу «Малюнкова терапія у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» були спеціаліст вищої категорії, кандидат педагогічних наук Катерина Іванівна Гоцуляк та спеціаліст вищої
категорії, кандидат педагогічних наук Тетяна Ігорівна Стамбульська.
Учасниками майстер-класу були викладачі коледжу, вчителі та вихователі закладів освіти міста Івано-Франківськ, випускники коледжу, студенти 3 курсу спеціальностей «Дошкільна освіта», «Початкова освіта», котрі навчаються за додатковою спеціалізацією «Корекційна освіта».
Образотворча діяльність, якою власне займалися колеги-педагоги та студенти на майстерці, дала можливість досягти стану психічного комфорту, проявити творчість та активність.       Майстер-клас «Малюнкова терапія у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами» пройшов у рамках проекту “Без кордонів: розвиток та підтримка інклюзивної освітньої спільноти” за підтримки глобального ресурсного центру з інклюзивної освіти університету Міннесоти та відділу преси, освіти та культур Посолства США в Україні.