Угода про партнерське співробітництво

До Івано-Франківського коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника завітала делегація з м. Лодзь Республіки Польща у складі заступника директора Громадського загальноосвітнього ліцею Лодзького університету імені праведників серед народів, кандидата історичних наук Хуберта Горбачевського, заступника декана Міжнародних і політичних студій, доктора політичних наук Яцека Регінія-Захарського, координатора співпраці Лодзького університету імені праведників серед народів та Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Кароля Піетрзика.

Було проведено дружню зустріч, яку організував викладач кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат історичних наук Ігор Федорович Гурак.

Піклуючись про добрі українсько-польські відносини та можливість взаємного пізнання наших народів підписано угоду про партнерське співробітництво між закладами освіти: Івано-Франківським коледжем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Громадським загальноосвітнім ліцеєм Лодзького університету імені праведників серед народів.

Найважливішими формами співпраці між закладами освіти є встановлення та розвиток особистих контактів між педагогами та учнівською спільнотою партнерських закладів освіти, обмін досвідом у сфері дидактики між педагогами, організація спільних заходів, які будуть узгоджуватися на постійній основі освітніми закладами, відповідно до їхніх потреб та можливостей.

Сподіваємося на плідну співпрацю!