Угода про партнерське співробітництво

До коледжу нашого університету завітала делегація з м. Лодзь Республіки Польща у такому складі: академічний викладач політології Лодзинського університету Хуберт Горбачевський, заступник декана викладацького відділу навчання міжнародних і політичних наук Яцек Регінія-Захарський, Громадського загальноосвітнього ліцею Лодзького університету імені праведників серед народів Кароль Піетрзик.
Було проведено дружню зустріч, яку організував викладач кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат історичних наук Ігор Федорович Гурак.
Піклуючись постійно про добрі українсько-польські відносини та можливість взаємного пізнання наших народів підписано угоду про партнерське співробітництво між закладами освіти: Івано-Франківським коледжем Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника та Громадським загальноосвітнім ліцеєм Лодзького університету імені праведників серед народів у Лодзі.
Найважливішими формами співпраці між закладами освіти будуть встановлення та розвиток особистих контактів між педагогами та учнівською спільнотою партнерських закладів освіти, обмін досвідом у сфері дидактики між вчителями партнерських закладів освіти, організація спільних заходів, які будуть узгоджуватися на постійній основі освітніми закладами, відповідно до їхніх потреб та можливостей.
Сподіваємося на плідну співпрацю!