Свято краси та грації!!!

19 березня  в Івано-Франківському коледжі ДВНЗ «Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника» пройшло феєричне свято краси і грації «Міс Першокурсниця 2019».

У конкурсі взяли участь 16 неймовірно красивих дівчат. Під час першого дефіле конкурсантки всім довели, що ВИШИВАНКА – це стильно, після чого кожна учасниця представила себе.

У другому дефіле конкурсантки продемонстрували свої хореографічні вміння. Третє дефіле було присвячене професіям. Наші красуні, вийшовши в образах різноманітних професій заставили весь зал аплодувати.

Найскладнішим етапом для учасниць став творчий конкурс, у якому вони показали всі свої вміння, захоплення і таланти.

Незабутнім був останній вихід!!! Конкурсантки з’явились на сцені у розкішних вечірніх сукнях і цим  ще раз підтвердили, що вони всі варті перемоги. Але це ж конкурс, тому суддям і глядачам довелося зробити вибір.

Головною інтригою вечора було нагородження. Титули розташувалися наступним чином: «Міс Грація» – Божена Якимишин; «Міс Ніжність» – Вікторія Тростінська; «Міс Талант» – Оксана Душка; «Міс Чарівність» – Анна Борищак; «Міс Усмішка» – Марта Світик; «Міс Артистичність» – Вікторія Гуменяк; «Міс Загадковість» – Вікторія Артиш; «Міс Харизматичність» – Уляна Чернецька; «Міс Привабливість» – Христина Бариляк; «Міс Аристократичність» – Роксолана Іванців; «Міс Креативність» – Анна Кришталюк; «Міс Фотогенічність» – Катерина Вознюк; «Міс Щирість» – Наталія Савчин; «Міс Оригінальність» – Богдана Іванюк; «Міс Елегантність» – Мар’яна Семенюк; «Міс Шарм» – Анастасія Панчак.

Стрічку «Міс Глядацьких симпатій» отримала учасниця під номером 3 – Мар’яна Семенюк студентка групи ДО-12. Корону і звання «Віце-міс Першокурсниця 2019» здобула студентка групи Т-11 Божена Якимишин. Перемогу у конкурсі здобула студентка групи ПО-12, учасниця під номером 13 – Вікторія Гуменяк, яка своїм виконанням пісні та ніжним образом, в етапі талантів, зачепила глядачів до «появи мурашок».

Суддями було:

• випускниця нашого коледжу, за час навчання незмінна ведуча усіх заходів. Цьогоріч взяла участь у конкурсі Міс Альянс, у якому здобула два титули «Міс Грація» та «Міс Інтернет голосування» – Ірина Куземко;
  • дівчина, яка здобула титул «Міс коледжу» у першому конкурсі краси 2016 року. І весь цей час вона супроводжує конкурс у складі журі. Це – Вікторія Шкрібляк;
  • «Міс першокурсниця 2018», красуня, яка з гідністю пронесла цей титул упродовж року – Анна Шевчук;
  • голова студентського сенату Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, досвідчений організатор конкурсів «Міс університету» – Юрій Лозяк;
  • представниці студії краси «Zozulya beauty room» Мар’яна Голоднюк та Олександра Гавадзин;
  • директор центру естетичного виховання юних леді та модельної агенції «Mademoiselle», а також організатор конкурсів краси та яскравих шоу-заходів, голова журі – Ірина Євчук.

Щиро дякуємо членам журі за підтримку конкурсу, а ще за подарунки,  якими були нагороджені наші красуні.