Вивчення програми «Character International, Inc»

Вже традиційно, кожної весни та кожної осені студенти і викладачі Івано-Франківського коледжу чекають на гостей – близьких друзів та колег із США (м.Даллас, штат Техас): доктора психологічних наук Джона Д. Кука та сертифікованого тренера, магістра психології Девіда Ф. Глісона!
Протягом тижня, з 18 березня, тренери програми працюють із нашими студентами.
Цього разу розпочали вивчення програми «Character International, Inc» студенти другого курсу спеціальності «Дошкільна освіта». А це більше 80 осіб! Також з нетерпінням чекають на продовження навчання студенти 2 і 3 курсів спеціальностей «Початкова освіта» і «Дошкільна освіта» (180 осіб).
Нагадаємо, що навчальна програма складається із трьох рівнів, кожному з яких присвячений окремий семінар: «Виховання характеру дітей», «Конфлікти. Стратегії, способи виходу із конфліктних ситуацій», «Лідерство». Після прослухання кожного із семінарів слухачі отримують відповідні сертифікати. Студенти та викладачі, котрі проходять усі три рівні навчання, отримають додатковий сертифікат тренера, який дозволяє проводити тренінг відповідної тематики.
Семінар: «Виховання характеру дітей» включає в себе кілька модулів, кожен з яких присвячено вивченню окремої риси характеру. Тренери програми виокремлюють вісім основних таких рис: чесність, надійність, повагу, відповідальність, турботу, мужність, сміливість, надію.
Хочемо відзначити, що вперше викладач нашого коледжу, психолог, арт-терапевт завідувач Творчої лабораторії вивчення формування характеру дитини Ганна Миколаївна Максимчук стала тренером програми та провела зі студентами модуль про надійність.