Сходинками минулого

На одній із цих сходинок побували і студенти групи ПО-15  із куратором Скиданчук Оленою Михайлівною, відвідавши  прем’єру фільму “Крути 1918” . Це художній фільм за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. Його метою  було зупинити стрімкий наступ ворога. І вона була успішно виконана, але це не казка і тут  не завжди присутній щасливий кінець. Повертаючись додому, вояки не дорахувалися ще 27-х студентів , які після бою потрапили в полон і були розстріляні.

Дивлячись на ці історичні сцени, захоплювало дух. Цей фільм є підтвердженням того, яким мужнім є наш народ та як віддано він захищає свою землю та свободу. Як от у фрагменті фільму, коли студенти-вояки, навіть потрапивши в полон,  не здалися ворогу і за крок до смерті співали гімн рідної землі. І  в ті моменти сльози наверталися на очі, адже кожен розумів, що це не вигадка і шкода було тих молодих юнаків. Фільм змушує замислитися над тим, що ми зараз маємо: незалежну країну, яку так довго виборювали та за яку пролили ріки крові ще сотні таких молодих людей.