У рамках Тижня науки в Івано-Франківському фаховому коледжі проводилася робота секції «Туризм» звітної наукової студентської конференції за 2020 рік. Студенти підготували науково-дослідницькі роботи з проблемних питань, які висвітлювали стан і розвиток туризму у XXI ст. Учасники конференції презентували і обговорювали різні аспекти проблем сьогодення туризму: наслідки коронавірусу для розвитку індустрії туризму, глобалізаційні процеси у світі, інноваційні технологічні новинки в технології обслуговування, овертуризм. Під цікавим ракурсом було охарактеризовано туристичний потенціал курорту Яремче, його сильні позиції і можливості, які створюють інвестиційну привабливість туристичного центру. Саме цей факт дослідницької роботи підтверджує місію наукової конференції – поєднання теорії і практики як запорука успішного майбутнього України і її молодого покоління!
Звітна студентська наукова конференція на спеціальності “Туризм”
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2021/04/4-1024x410.jpg)