ЗУСТРІЧ ЗІ СТУДЕНТАМИ 4 КУРСУ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПРИКЛАДНА МАТЕМАТИКА»

9 квітня відбулася настановча нарада зі студентами 4 курсу спеціальності «Прикладна математика»  щодо закінчення 2020-2021 навчального року, організації та проведення літньої екзаменаційної сесії, державної атестації тощо.

Зі вступним словом до випускників звернувся директор коледжу – Юрій Михайлович Москаленко.

Завідувачка відділення, Оксана Миколаївна Сидорук, розповіла про особливості закінчення 2020-2021 навчального року, організацію і проведення літньої екзаменаційної сесії, державної підсумкової атестації.

Тарас Петрович Гой, член атестаційної комісії, представник університету, ознайомив студентів із програмовими вимогами до комплексних кваліфікаційних іспитів.

Про умови подальшого навчання випускників коледжу в університеті для здобуття ступеня бакалавра розповіла заступниця відповідального секретаря Приймальної комісії університету – Бойчук Володимира Михайлівна.

Також на зустрічі були присутні декан факультету математики та інформатики Пилипів В.М., представники кафедр університету (Коцюбинський В.О.,Ємець О.І.), які провели роз’яснювальну роботу щодо подальшого навчання випускників коледжу в університеті.