Звітна наукова конференція секції правничих наук студентів коледжу за 2020 рік

Засідання секції правничих наук студентської науково-практичної конференції було присвячено розгляду проблемних питань та перспектив розвитку правових наук, що вже традиційно відбувається щороку в рамках звітних конференцій у нашому коледжі. Наукові дослідження правників-початківців стосувалися напрямків теорії держави і права, цивільного права, права інтелектуальної власності та кримінального права. Доповіді студентів були змістовними, актуальними, а також супроводжувалися цікавими презентаціями, що стимулювало до активної дискусії, в якій приймали участь як викладачі, так і студенти спеціальності «Право». Зокрема, жваве обговорення викликала доповідь студентки 4-го курсу Уляни Мосяк на тему «Кримінальна відповідальність за виготовлення, поширення комуністичної, нацистської символіки та пропаганду комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів» (науковий керівник – І.М. Наконечна). Про проблеми захисту прав споживачів при замовленні товарів через мережу Internet доповідала студентка 4-го курсу Оксана Гой (науковий керівник – Н.В. Савчин). Права і свободи людини і громадянина були темою дослідження студента 2-го курсу Василя Кріцака (науковий керівник – І.В. малиновська). Окремо хотілося б відзначити доповідь першокурсниці Вероніки Стефанишин, яка успішно дебютувала на конференції, досліджуючи закономірності виникнення держави і права (науковий керівник – І.В. Малиновська). Кожен з учасників конференції отримали пам′ятні сертифікати за підписом директора коледжу Ю.М. Москаленка.