РОЗШИРЕНЕ ЗАСІДАННЯ ВИКЛАДАЧІВ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ДОШКІЛЬНА ОСВІТА»

15 червня 2022 р. відбулося розширене засідання циклової комісії професійної та практичної підготовки (спеціальність «Дошкільна освіта»).

Серед присутніх були члени робочої групи ОПП, викладачі циклової комісії та запрошені: директор Івано-Франківського фахового коледжу – Юрій Михайлович МОСКАЛЕНКО, заступник директор з навчально-виробничої роботи  Марта Ярославівна ЧУПРОВСЬКА. В статусі стейкголдерів були присутні: Світлана Іванівна ГОЛОВЕНКО –  директор ЗДО №15 «Гуцулочка», Наталя Богданівна КУЧЕРЕНКО –  директор  ЗДО №35 «Вишиванка», м. Івано-Франківськ. На зустріч були запрошені рецензенти: Людмила Іванівна БЕРЕЗОВСЬКА, доктор педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри теорії та методики дошкільної освіти Державного закладу «Південноукраїнський національний педагогічний університет імені К. Д. Ушинського»,  Руслана Григорівна НАЙДА, кандидат педагогічних наук, доцент, викладач-методист, голова циклової комісії викладачів дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Відокремленого структурного підрозділу «Дубенський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету.

Голова робочої групи ОПП – Оксана Дмитрівна СЕЛЕПІЙ винесла на розгляд зауваження і пропозиції громадського обговоренння проєкту ОПП фахової передвищої освіти спеціальності 012 Дошкільна освіта Івано-Франківського коледжу.

До конструктивної розмови долучилися рецензерти та стейкхолдери. Після обговорення одноголосно прийнято рішення врахувати усі зауваження до ОПП спеціальності, пропозиції щодо компетентностей та результатів навчання внести до ОПП.

Остаточний варіант освітньо-професійної програми «Дошкільна освіта» спеціальності «Дошкільна освіта» подати на експертизу навчально-методичного відділу та розгляду Науково-методичною радою університету.