Спільно до перемоги

Війна триває…  Як можна забути про щоденний, героїчний супротив українського війська? Очевидно – ніяк. Дякуємо нашим славним воїнам за оборону, за можливість працювати, навчатись… Для того, аби наші захисники могли давати гідну відсіч агресору, Івано-Франківський фаховий коледж спільно з Олегом Чигером, благодійним фондом «З покликом у серці», Перегінською ОТГ, Рожнятівською громадою та міським головою Івано-Франківська Русланом Марцінківом змогли передати на передову автомобіль для окремого кулеметного взводу 72 ОМБР ім. Чорних Запорожців, де служить Вітчизні одна із наших студенток – Оксана Рубаняк. Військові щиро вдячні за такий «подарунок». «Тільки так ми пришвидшуємо нашу ПЕРЕМОГУ», – каже командир кулеметників Назарій Кішак.

У єдності наша сила! Слава Україні!