ЗАХИСТ КУРСОВИХ ПРОЄКТІВ

17 квітня відбувся захист курсових проєктів з дисципліни «Методика реабілітаційної роботи» студентів спеціальності «Початкова освіта» (додаткова кваліфікація «Корекційна освіта»).

Зі вступним словом виступили завідувач педагогічного відділення Ликтей Л. М. та керівник Гоцуляк К. І.

Здобувачі фахової передвищої освіти презентували актуальні проблеми з тем:

«Соціальна реабілітація дітей-мігрантів у загальноосвітньому закладі»,
«Соціально-педагогічна реабілітація дітей, які зазнали насилля»,
«Соціально-педагогічна реабілітація жертв мобінгу»,
«Технології соціальної реабілітації підлітків з харчовими адикціями»,
«Соціально-педагогічна реабілітація важковиховуваних підлітків»,
«Соціально-педагогічна реабілітація дітей внутрішньо переміщених осіб»,
«Реабілітація дітей з порушенням слуху»,
«Соціально-педагогічна реабілітація дітей з особливими освітніми потребами», «Фізична реабілітація дітей з порушенням зору» та інші.

Студенти представляли курсові продукти, які напрацювали впродовж написання курсового проєкту.

Кожна із тем є актуальною сьогодні, оскільки з кожним роком дітей з ООП і людей з інвалідністю збільшується. Тому саме знання методів реабілітації є важливим складником для майбутніх корекційних педагогів.