БЛАГОДІЙНИЙ ЯРМАРОК У ПІДТРИМКУ НАШИХ ГЕРОЇЧНИХ ЗСУ

У весняні квітневі дні на спеціальності «Готельно-ресторанна справа» студенти разом з викладачами провели Благодійний ярмарок для збору коштів на потреби Сил оборони України.

Кожний зі студентів постарався приготувати найрізноманітніші кондитерські вироби власноруч. Студенти «Готельно-ресторанної справи» долучалися до ярмарку як власники лотів, а також донатами. Виручені кошти передані від нашого відділення, під час зустрічі з Ярославом Скуматчуком ГО «Самооборона» у Верховинському районі Івано-Франківської області.

Ми переживаємо важкі часи, коли триває боротьба за нашу свободу. Неможливо залишатися осторонь подій, що відбуваються навколо нас, і важливо відкрито висловлювати свою громадянську позицію. Кожен такий захід об’єднує нас у єдиному бажанні допомогти нашим військовим прискорити перемогу над російськими окупантами та відновити мир в Україні. Героїзм військових надає студентам можливість продовжувати навчання та отримувати бажану професію.

Слава Україні!

Героям слава!