Розпочинаємо тиждень науки!

Шановні викладачі та студенти!
Запрошуємо вас взяти участь у звітній науковій конференції ВСП “Івано-Франківський фаховий коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника” за 2023 рік.
01.04.2024 о 14 00 год – дистанційне пленарне засідання за допомогою системи Zoom (покликання відправимо згодом).
Вступне слово: Ректор, доктор політичних наук, професор Ігор ЦЕПЕНДА.
Обговорення доповідей:
1. Методика навчання української мови за професійним спрямуванням: сучасний стан і перспективи розвитку. Доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри початкової освіти педагогічного інституту Ірина ГУМЕНЮК.
2. Здоров’язбережувальне виховання учнів загальноосвітніх шкіл Польщі (ХХ – початок ХХІ століття): теорія і практика. Доктор педагогічних наук, професор кафедри початкової освіти Лариса СЛИВКА.
2 – 4 квітня 2024 року відбудуться секційні засідання в коледжі.
У програмі, крім традиційних секцій, є Міжнародний симпозіум з інклюзії, а також окрема секція «Використання досвіду США у роботі з формування характеру дитини».
Підсумки конференції будуть підведені 5 квітня 2024 року.