16-24 березня 2024 року в Україні проходить Національний тиждень читання поезії, організований Українським інститутом книги. Мета акції − відзначити роль поетів і поетичного слова в культурі, особливо під час війни, адже поезія реагує на події найпершою. Група ПО-15 з викладачкою Гавадзин О.Я. приєдналися до поетичних читань. Поезія війни звучить у наш час трепетно і щемливо. Своїм болем і горем можна ділитися через римовані рядки. Бинтуємо рани поезією…
ПОЕЗІЯ ВІЙНИ…
![](https://ifk.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/8/2024/03/screenshot_8.jpg)