Заключний день нашої весняної сесії

Упродовж п’яти днів (з 11 по 15 березня) здобувачі фахової передвищої освіти та викладачі ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника» були слухачами семінарів «Виховання характеру дитини» та «Лідерство».

Навчання проводили: доктор психологічних наук, психотерапевт, професор Джон Д. Кук (США, м. Даллас, Техас), сертифікований тренер, магістр психології Девід Ф. Глісон та директорка центру альтернативної освіти KAIZEN Анна Довженко (м. Івано-Франківськ).

З вітанням та подякою американським колегам виступила завідувачка Педагогічного відділення Людмила ЛИКТЕЙ та координаторка програми «Character International, Inc», завідувачка Творчої лабораторії з вивчення і формування характеру дитини Тетяна СТАМБУЛЬСЬКА.

Загалом на весняній сесії було 259 учасників із нашого закладу освіти.

Наступні семінари тренери проведуть у жовтні 2024 року.