Маленькі кроки інклюзії

08.03.2024 року на Педагогічному відділенні коледжу відбулася студентська науково-практична конференція “Маленькі кроки інклюзії”. Інклюзивна освіта – це створення інклюзивного середовища,  особливого підходу до навчання дитини з особливими освітніми потребами не тільки в закладах освіти, але і в суспільстві. Модератори заходу – викладач спеціалізованих дисциплін Сидорів Лідія Михайлівна та викладач психології Гоцуляк Катерина Іванівна наголосили на важливості думки про те, що «всі ми різні, але всі ми рівні», яка є головним гаслом інклюзії.

Під час конференції  порушено актуальні питання сьогодення щодо корекційної педагогіки, впровадження інклюзивної освіти в навчальних закладах. Студентами-доповідачами представлено проєкти, які засвідчують важливість інклюзивного навчання. Цікавими були виступи з інтерактивними завданнями, за допомогою яких доповідачі ділилися досвідом з усіма учасниками конференції.

В конференції взяли участь студенти 3 та 4 курсів ПОКк-3, ПОКк-4 та викладачі коледжу.