Воєнні строфи від Ярослава Ткачівського

29 лютого 2024 року у виставковій залі Прикарпатського університету імені Василя Стефаника відбулася творча зустріч з письменником Ярославом Ткачівським під гаслом «Дума про нескорених», присвячена загиблим студентам. Присутні послухали воєнні вірші , інсценізацію новели «Натільний хрестик», нові поезії «Пісня про Україну», «Йду знову в бій», «Повітряна тривога», «Первоцвіти», славнозвісну пісню «Волошки».
Учасниками творчої зустрічі були керівництво університету , викладачі та студенти 1 курсу спеціальності «Прикладна математика» та «Дошкільна освіта» коледжу. До студентів Ярослав Ткачівський звернувся такими словами: « 10 рік іде війна, героїв смертю не злякати, в слові рідному наш Творець, вчіть колядки, колискові, молитви, вчіть соловʼїну!». І.Є. Цепенда зазначив: « Маємо незабутні хвилини, велику честь бути на презентації Я. Ткачівського , бо маємо втамувати тривогу, духовний біль на тлі московської навали, підняти дух українського воїна , такі твори повертають нас до історичних днів , ми боремося і поборемо, кожного дня ми маємо робити маленькі кроки до великої перемоги!»