День Героїв Небесної Сотні

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні, який назавжди закарбований у серцях українців.

Сьогодні вшановуємо пам’ять жертв, що загинули за європейські цінності нашої нації. Їхні обличчя дають нам можливість нагадати, задля чого кожен українець зараз гартує свій дух і силу, тим самим підтримує кожен куточок власної держави, щоб зберегти усі 603 628 км.

Майдан для кожного українця – уособлення духу свободи, незламності і великої віри в цінності суспільства, де є сила закону і право вибору. На Майдані також були присутні і віддали своє життя студенти Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, справжні герої і борці за справедливість.

Майбутні фахівці у сфері туризму з 2 курсу під керівництвом Будз Галини Василівни, викладачки навчальної дисципліни «Історія України» теж вшанували  памʼять героїв. Відвідавши Музей Небесної Сотні, вони відчули справжній дух свободи та зворушились неповторними  історіями наших борців за свободу і гідність, любов до своєї рідної землі –України.

Пам’ятаймо ці страшні події і вперед до перемоги!

Слава Україні!