Креативна освітня траєкторія

Сучасна освіта потребує креативних фахівців! Саме такі навчаються на Педагогічному відділенні ВСП «Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету». Здійснюють освітній процес не менш креативні викладачі.

Креативна освіта у всіх своїх формах і проявах зорієнтована на безперервне становлення творчої особистості, узагальнює знання про психолого-педагогічні особливості та закономірності творчої діяльності. Семінарські заняття навчальної дисципліни «Методика іноземної мови» на 4 курсі спеціальності 013 Початкова освіта спрямовані саме на розвиток креативних вмінь здобувачів освіти. Такі якості формуються у процесі спеціально організованих педагогічних впливів в системі освіти під керівництвом Сергія Мирославовича Сидоріва. Креативність розглядається ним як основа, сукупний механізм, що зумовлює творчу активність студентів коледжу з метою самоактуалізації та творчої самореалізації у майбутні професійній діяльності. Доведено на основі авторського проєкту викладача та студентів «Стара ферма Макдональдз».