Участь студентів ІІ курсу спеціальності «Дошкільна освіта» в презентації комп’ютерної гри-вікторини «Давній Галич»

У четвер, 1 лютого, студенти спеціальності «Дошкільна освіта»  (групи До-22 та До-23) відвідали презентацію компʼютерної гри-вікторини «Давній Галич»,  яка була створена з нагоди 1125-річчя древнього міста (2023 р.). Студентів супроводжували викладачі Гушул Роксолана Василівна та Зіняк Тетяна Романівна.

У презентаційному заході взяли участь ректор університету Ігор Цепенда, представники влади, авторський колектив проєкту та студенти.

Учасники заходу послухали захопливі історії про місто Галич, почули багато цікавих фактів та дізналися, чому важливо знати та пам’ятати про такі міста.

Одразу після презентації всі учасники мали змогу долучитись до проходження гри, де відповідали на питання, а за активну участь могли отримати подарунок. Наші студенти активно відповідали, а студентка групи ДО-23 Федорів Софія за правильні відповіді отримала книгу Алевтіни Шавлач «Пампуха».