ВОЛЕЙБОЛЬНИЙ ТУРНІР

24 січня, педагогічний колектив Івано-Франківського фахового коледжу змінив звичний вигляд повсякденного офіційно-ділового стилю одягу на спортивну форму. Мета, більш ніж благородна – участь в благодійному турнірі з волейболу серед працівників Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника в підтримку Збройних сил України, зокрема воїнів 79 Таврійської бригади.

Організаторами турніру виступили спортивний клуб «Наука» й професійний комітет університету, а участь в змаганнях прийняло 5 команд з різних структурних одиниць закладу освіти. Івано-Франківський фаховий коледж представляли викладачі Роман Пятківський, Олег Довгий, Степан Хопта, Сергій Николайчук та Олена Мельник.

За підсумком проведеного благодійного заходу організаторам вдалось зібрати близько 10 тисяч гривень, які будуть передані для потреб наших захисників та захисниць. Щира шана й подяка всім нашим героям котрі у звитяжній боротьбі щодня захищають нас від ворожої загрози, вічна світла пам’ять тим з них, хто зробив це ціною власного життя.

Слава Україні!