Міжнародна освітньо-практична олімпіада з туризму

З 28 листопада по 04 грудня 2023 року пройшла II Міжнародна освітньо-практична олімпіада з туризму, яку проводить національний університет «Дніпровська політехніка» де здобувачі спеціальності «Туризм» брали активну участь.

Метою олімпіади – підвищення інтересу школярів, здобувачів, викладачів та професійної спільноти до актуальних теоретичних і прикладних аспектів розвитку туристичної діяльності на мікро та макро рівнях.

Переможці  олімпіади / в номінації здобувачі / :

• Мережко Софія (III місце )
  • Грабовська Наталія (сертифікат за креативну та цікаву відео-презентацію , за креативне просування туру)

Здобувачі продемонстрували високий рівень теоретичних знань , вмінь та творчого мислення. Розробили неймовірні маршрути та провели цікаві он-лайн екскурсії.

Щиро вітаємо переможців і керівників!

Бажаємо невичерпної енергїї  та нових досягнень у навчанні, професійному зростанні, творчих звершень , нових успіхів у популяризації вітчизняного туристичного продукту!

Разом до перемоги!