ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ СТУДЕНТСЬКИЙ ФОРУМ «МОЛОДЬ – ДЛЯ УКРАЇНИ. Україна – ДЛЯ МОЛОДІ»

Профспілка працівників освіти та науки України спільно з Інтернаціоналом освіти, Європейським комітетом профспілок освіти та МВ «Трудові ініціативи» у період з 14.11. по 16.11.2023 року проводить Всеукраїнський студентський форум  «Молодь – для України. Україна – для молоді». Івано-Франківський фаховий коледж Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника на форумі представляє Зуб’юк Ярина – голова студентського профкому коледжу, студентка спеціальності «Початкова освіта». У заході беруть участь 70 учасників з провідних вузів країни.

Захід спрямований на обговорення основних викликів, які стоять перед студентською молоддю в умовах повномасштабної війни. До участі запрошені профільні міністри, ректори провідних закладів вищої освіти, закордонні гості – керівники найбільших профспілкових об’єднань з Європи та США, представники національних інституцій та органів влади. Насичена програма заходу передбачає зустрічі з представниками влади, різні форми та методи роботи, професійні дискусії та обговорення проблем студентської молоді, обмін досвідом, тренінгові сесії та презентація напрацювання студентського бачення відбудови України.