Настановча нарада студентів 4 курсу спеціальності Туризм

13 листопада 2023 року студенти четвертого курсу спеціальності «Туризм» розпочали сезон практики. Початок був традиційний: інструктаж і настановча нарада для студентів-практикантів, в якій взяли участь Чупровська М.Я.- заступник директора з навчально-виробничої роботи коледжу , Вольвин Е.М.- керівник практики від коледжу та Клубочкіна Т.П.- інженер з техніки безпеки. В своїх настановчих промовах вони наголосили на важливій передумові формування професійної компетенції в навчально – освітньому процесі студентів через виробничу практику, особливо, якщо студенти –випускники незабаром стануть  фахівцями сфери обслуговування та фаховими керівниками підрозділів.

Практика – це один із найпродуктивніших етапів навчання , адже саме зараз можна застосувати всі свої теоретичні знання в практичному прояві. Незважаючи на військовий стан в країні виробнича практика проходить на різних туристичних підприємствах області та України. Це – туристичні агенції, туроператорський офіс, ресторани, готелі та музей історії та релігії в місті Львів. На всіх базах практики студентів  гостинно зустріли, ознайомили з внутрішньою структурою підприємства і графіками відвідувань на весь період. Впевнені, що шість тижнів роботи в ролі практикантів будуть ефективними з точки зору формування практичних навиків фахового керівника туристичного підприємства, проєктування теоретичних знань з менеджменту в практичну площину різних секторів туристичної галузі та професійного зростання в освоєнні  технологій готельно – ресторанного і музейного менеджменту, обмін досвідом і набуттям нових компетенцій в роботі туристичних і агентських офісів. Впевнені, що важкий період в  Україні закінчиться, наші студенти поповнять ряди туристичних підприємств країни, стануть в майбутньому ефективними керівниками сфери обслуговування та популяризаторами українського сервісу і культурної спадщини!

Разом до перемоги!