УНІКАЛЬНА ЕКСКУРСІЯ В АНАТОМІЧНИЙ МУЗЕЙ: РОЗКРИТТЯ ВЗАЄМОЗВ`ЯЗКУ МИСТЕЦТВА ТА АНАТОМІЇ ВІД ДОЦ.ЮРАХА О.М.

14 листопада студентки групи ДО-23 Івано-Франківського фахового коледжу разом з викладачкою Рудейчук М.Я. відвідали анатомічний музей Івано-Франківського медичного університету. Захопливу екскурсію провів доцент Юрах Омелян Михайлович. Окрім цікавих експонатів, студентки мали змогу відкрити для себе взаємозвʼязок анатоміі та мистецтва.
Омелян Михайлович розкрив секрети картин Рембрандта «Урок анатомії доктора Тульпа», Мікеланджело «Сотворення Адама» та інших шедеврів світового мистецтва.
Щиро дякуємо за сприяння в екскурсії директору Івано-Франківського фахового медичного коледжу Бульбуку Олександру Івановичу.
Ця унікальна подорож у світ анатомії та мистецтва залишила невимовні враження в серцях студентів, відкриваючи нові горизонти знань!