Настановча нарада з питань організації і проведення виробничої практики студентів 4 курсу спеціальності 241 «Готельно-ресторанна справа»

13 листопада 2023 року відбулась настановча нарада з питань організації і проведення виробничої практики студентів  4 курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа».

Зі вступним словом виступила заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, яка ознайомила студентів із наказом щодо організації та проведення практики та проінформувала студентів про їх керівників-методистів від коледжу.

Інженер з техніки безпеки Тетяна Петрівна Клубочкина провела вступний інструктаж з техніки безпеки, а також зауважила про важливість дотримання правил поведінки у разі надзвичайної ситуації в умовах  воєнного стану.

Керівник-методист практики Наталія Миколаївна Максим’юк ознайомила студентів з методичними рекомендаціями та програмою виробничої практики, а також з документацію, яка повинна бути сформована та подана на захисті практики.