Участь в благодійному інтелектуально-розважальному шоу «Хто зверху?»

Минулого тижня в актовій залі Навчально-наукового юридичного інституту відбулось благодійне інтелектуально-розважальне шоу «Хто зверху?», організоване представниками студентського самоврядування Юридичного інституту. У ньому взяли участь студенти нашого коледжу спеціальності «Право» – Діана Попадинець і Михайло Бевзюк.

Учасники були поділені на дві команди – команди хлопців та дівчат. Вони запалили цей вечір своїми дотепними жартами, влучними відповідями та вразили своїми розумовими здібностями.

Взявши участь в таких конкурсах, як «Правда чи брехня», «Збери літери», «По губах», «Музичний конкурс», «Хто я?», «Обмін ролями», «Що це?» учасники вразили глядачів своєю ерудицією та обізнаністю.

За підсумками перемогу отримала команда хлопців, але усі учасники були нагороджені іменними подяками за участь!

Зібрані спільними зусиллями кошти будуть передані БО «Дім Сірка». Дякуємо всім, хто був причетний до цього дійства!