Вступ у коледж розпочато!

30.06.2023 року свою роботу розпочала приймальна комісія Івано-Франківського фахового коледжу Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.

Цьогоріч електронні заяви мають подавати вступники, які бажають здобути освіту фахового молодшого бакалавра. Для подання заяв вступники використовують створений і активований персональний електронний кабінет. Для створення е-кабінету випускники 9 класів мають зазначити електронну пошту, пароль, серію та номер документа про освіту, а також, тип та номер документа, що посвідчує особу. Вступник може редагувати інформацію, внесену до е-кабінету, до моменту подання першої електронної заяви.

Графік роботи приймальної комісії: Понелілок – п’ятниця: з 9:00 до 17:00 (з 13:00 – 14:00 – обідня перерва) Субота: 9:00 – 14:00 Неділя – вихідний

Чекаємо вас за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка 57 (вхід з вул. Чорновола) 1 поверх, 116 аудиторія.