Захист навчальної практики студентами 3 курсу спеціальності «Право»

26 червня відбувся захист виробничої практики студентів 3 курсу груп ПР-31 та ПР-32 спеціальності «Право».

Навчальна практика носить ознайомчий характер студентів з майбутньою спеціальністю, вивченням структури підприємств, установ, організацій, відомчих та інших нормативно-правових документів, якими визначається їх діяльність та діяльність нотаріусів, адвокатів, працівників виконавчої служби, суду, органів внутрішніх справ, форм та методів, за допомогою яких вирішуються поставлені перед ними завдання, функціональні обов’язки співробітників.

Студенти мали можливість також ознайомитися з роботою Юридичної клініки Навчально-наукового Юридичного інституту з надання безоплатної первинної правової допомоги громадянам.