Захист практики студентів спеціальності “Туризм”

23 червня 2023 року відбувся публічний захист виробничої практики студентів спеціальності «Туризм» групи Тк-31. Виробнича практика студентів є одним із найважливіших видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків для самостійного прийняття рішень в реальних виробничих умовах. Вона покликана підготувати майбутніх фахівців до реальної практичної роботи в туристичній сфері та забезпечити належний рівень їхньої професійної підготовки. Виробнича практика відіграє провідну роль у процесі закріплення студентами тих теоретичних знань, які вони здобули під час навчання та допомагає в майбутньому стати кваліфікованими спеціалістами.

Доповіді студентів слухали: керівник-методист к.і.н., доцент Андрій Іванович Червінський, голова циклової комісії професійної та практичної підготовки, спеціаліст вищої категорії Елла Михайлівна Вольвин та заступник директора з навчально-виробничої роботи Марта Ярославівна Чупровська, котрі високо оцінили рівень підготовки студентів та відзначили творчий підхід у виконанні індивідуального завдання щодо підготовки відеосюжетів з баз практики.