Зустріч з вступниками

16 травня 2023 року відбулася онлайн-зустріч адміністрації коледжу з абітурієнтами. У зустрічі брали участь понад 200 дев’ятикласників. Потенційні вступники мали можливість поспілкуватися і поставити питання, які цікавлять їх щодо особливостей вступу 2023 року.
До майбутніх абітурієнтів зі вступним словом звернувся директор коледжу Юрій Михайлович Москаленко, який наголосив на тому, що кожен, хто вступить у коледж, вже буде студентом університету, де отримає професію, у якій зможе якнайкраще реалізувати себе.
Про особливості вступної кампанії 2023 розповіла відповідальний секретар приймальної комісії – Тетяна Василівна Гоцанюк.
Рекомендації для написання мотиваційного листа надала – Марія Антонівна Багрій.
З усною вступною співбесідою з української мови та математики ознайомили вступників – Ярослава Іванівна Івасів та Любов Орестівна Тринога.
Вступники мали змогу отримати відповіді на свої запитання від працівників приймальної комісії.