Перегляд українського анімаційного фільму «Мавка. Лісова пісня»

Студенти групи ДО-13 Івано-Франківського фахового коледжу разом з кураторкою О.М. Сидорук побували на показі одного з найбільш очікуваних українських анімаційних фільмів – “Мавка. Лісова пісня” студії Animagrad. Мультфільм,  знятий за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня», зачарував глядачів осучасненим світом українського фольклору й міфології. Інтерпретація п’єси Лесі Українки демонструє силу, культуру та самобутність українського народу.

Крізь роки промовляє до нас Леся Українка, вклавши у вуста Мавки, героїні чудової “Лісової пісні”, ці особливо яскраві слова, що стали пророчими й для самої поетеси: “Ні, я жива, я буду вічно жити! Я в серці маю те, що не вмирає!”

Оптимістичний фінал мультфільму ще раз переконує нас в тому, що Світло переможе темряву, Любов здолає зло, Кохання врятує душу.

Студенти не тільки весело провели час, а й культурно збагатилися, усвідомивши цінність людського життя.