Зустріч з головою Верховинської районної ради та захисником України

Відбулася зустріч у Івано-Франківському фаховому коледжі з головою Верховинської районної ради Юрієм Філипчуком та захисником України Василем Команом, який щойно повернувся з передових позицій.  Під час зустрічі голова районної ради подякував викладачам та студентам за волонтерську діяльність та нагородив кращих студентів спеціальності 241 «Готельно- ресторанна справа» грамотами за активну участь в житті коледжу та району.

Захисник України, мешканець нашого району, поділився особистим бойовим досвідом та власними переживаннями за майбутнє нашої держави.

Наші гості висловили слова подяки викладацькому колективу за волонтерську діяльність та патріотичне виховання молодого покоління,  оскільки наш студент-випускник Болехівський Григорій-Ярослав мужньо захищає нашу Батьківщину та є взірець для своїх друзів.

Віримо, що спільними зусиллями здобудемо перемогу України!!!

Слава Україні! Героям Слава!