Шлях України до перемоги

23 лютого 2023 р. в Івано-Франківському фаховому коледжі відбулася онлайн-презентація студентських конкурсних проєктів на тему: «Шлях України до перемоги» з нагоди Дня перемоги українського народу в Революції гідності та річниці незламності. Тематичний захід проходив у рамках тижня циклової комісії загальної підготовки коледжу під назвою: «Україна і світ: шлях до Перемоги!». Модератором заходу стала викладач, кандидат історичних наук Наталія Надурак. В онлайн-заході взяла участь практикантка, студентка четвертого курсу спеціальності «Політологія» Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Мар’яна Матіїв. Студенти першого й другого курсу спеціальностей: «Дошкільна освіта» Бачинська Тетяна (ДО-11), Пирожук Ірина (ДО-12), Пастернак Богдана, Федорів Софія (ДО-13); «Прикладна математика» Клюба Юлія, Суслик Богдан, Нижник Євгенія, Семенів Юрій, Галюк Василина, Пристайко Оксана, Слота Аліна, Іванів Марина (ПМ-11), Зоріна Анастасія та Комарщук Оксана (ПМ-12), Дзензик Божена та Марчак Людмила (ПМ-21), «Туризм» Пасічняк Ангеліна, Андрусяк Анастасія, Ткачук Вікторія (Т-21) презентували проєкти та своє бачення шляху до Преремоги. Це були вірші, відеороботи, презентації та навіть музичні композиції. Загалом захід відвідало 100 студентів слухачів. Заступник директора коледжу з навчально-виховної роботи Тетяна Полякова, голова циклової комісії загальної підготовки, кандидат економічних наук, доцент Наталія Гой, методист коледжу, кандидат філологічних наук Оксана Гавадзин, завідувач педагогічного відділення Людмила Ликтей відзначили креативність та оригінальність проєктів студентів, які вміло їх презентували. Учасники підсумували, що для досягнення Перемоги важливо мати національну свідомість, патріотизм та сильну державу. Ключовим фактором успіху України став її народ, який не здався та продовжує боротися за свої права та свободу. В єдності наша сила! Слава Україні! Слава Героям! Слава нації незламних!